KONTAKT

zostaw mi wiadomość, odpowiem jak najszybciej

 

  • Data ślubu
  • Miejsce ślubu
  • Numer kontaktowy

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Informacji na temat wolnych terminów udzialam mailowo lub telefonicznie.

Ceny pakietów podane są na stronie w zakładce “cennik”

W pakiecie zawiera się czas pracy fotografa podczas imprezy oraz podczas obróbki zdjęć.  Klient otrzyma również własny link z obrobionym materiałem. Dodatkowo wydrukowane zostaną odbitki lub zostanie zaprojektowany fotoalbym w zależności od wybranego pakietu.

Proszę zerknąć na cennik. W niektórych pakietach album się znajduje. Bez względu na rodzaj pakietu zawsze album/ fotoalbum można domówić.

Wolne terminy podaję w wiadomości mailowej.

W większości sytuacji pracuję sam choć zdarzają się zlecenia gdzie asystent jest nieodzowny. Np w pakiecie luksusowym asystent obsługuje tzw pakiet analogowy.

Jednorazowy dojazd do 100 km zawarty jest w cenie każdego pakietu. Powyżej tej odległości ustalana jest indywidualna stawka.

W ciągu tygodnia, po sfotografowanej imprezie wrzucam tzw zajawkę aby można było cieszyć się pierwszymi zdjeciami. Na pozostały materiał czeka się od miesiąca do trzech.

Nie wylkuczam takiej możliwości.

Tak. Rezerwacja wstępna przeważnie trwa kilka dni, maksymalnie 14. Pełną rezerwację uzyskuje się w momencie podpisania umowy.

W większości przypadków fotograf pobiera tzw zadatek. Kwota zadatku wynosi 500 zł lub więcej, w zależności od wartości pakietu.